İZMİR KEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eylül Ayı Müdürler Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eylül Ayı Müdürler Toplantısı Yapıldı. İlgili toplantıda çeşitli konu başlıklarına yer verildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eylül Ayı Müdürler Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eylül Ayı Müdürler Toplantısında okul müdürleri ile toplanılarak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Fikret YILMAZ başkanlıığında şube müdürleri de katıldı. 

Yapılan toplantıda saygı duruşu ve istiklal marşı ardından ücretsiz kitap dağıtımı, işkur TYP mülakatları, kantin denetimleri, kalorifer tesisatı bakım ve eğitimi, Fırtına uyarısı, okullara kamera taktırımı, okul denetimleri, kırtasiye ürünleri alımında dikkat edilecek noktalar, okul da disiplin konusu, okulların brifing dosyaları, yetiştirme kursları, ücretli öğretmen görevlendirmeleri, sivil savunma planları, suriyeli öğrenciler, okullarda alınabilecek güvenlik önlemleri, Tübitak ve AB eğitimleri, okul web sitelerinin güncel olması, Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu projeleri, okullarda kurulacak stratejik plan ekibi konularına değinildi. 

01-10-201801-10-2018

Atatürk Bulvarı Kemalpaşa İzmir - 02328781122

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.