İZMİR KEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Kapsamında, İmam Hatip Ortaokul ve Lise Yöneticilerine Yönelik Aralık Ayı YÖGEP Toplantısı Yapıldı.

İlçemizde Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Kapsamında, İmam Hatip Ortaokul ve Lise Yöneticilerine Kasım Ayı YÖGEP Semineri Gerçekleştirildi.
İlçemizde Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Kapsamında, İmam Hatip Ortaokul ve Lise Yöneticilerine Yönelik Aralık Ayı YÖGEP Toplantısı Yapıldı.

                       Din Ögretimi Genel Müdürlüğü tarafindan uygulanan "Yönetici Gelişimi Eylem Planı" (YÖGEP) kapsamında, Kemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından İmam Hatip Ortaokulunda, ilçemizde bulunan İmam Hatip Ortaokul ve Lise yöneticilerine yönelik Aralık Ayına ait ; Maliye,finans bütçeleme okul kaynaklarının finansal açıdan etkili verimli kullanılması,harcama kalemleri,harcama iş ve işlemler donatım iş ve işlemleri, fatura iş ve işlemleri, yolluk-yevmiye-harcırah işve işlemleri,KBS, MYS, HYS sistemleri (ödenek talebi,ödenek aktarılması,ödeneklerin gönderiliş şekli, pansiyon ücretleri, ödeneklerin kullanılması, öğrencilere sosyal yardımlar, pansiyon gelir-gider “bütçe” cetvelinin hazırlanması, e-pansiyon uygulaması vs.) ile ilgili seminer çalışması 9 idarecimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

14-12-201814-12-2018

Atatürk Bulvarı Kemalpaşa İzmir - 02328781122

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.